Daily Jars Weekly Menu
-
Greek Salad with Salmon
- Regular price
- From $ 11.50
- Regular price
-
- Sale price
- From $ 11.50
- Unit price
- per
-
Chinese Chicken Salad
- Regular price
- $ 11.95
- Regular price
-
- Sale price
- $ 11.95
- Unit price
- per
-
Sweet Potato Chickpea Buddha Bowl
- Regular price
- $ 12.50
- Regular price
-
- Sale price
- $ 12.50
- Unit price
- per
-
Lemon Spinach Pasta w/ Parmesan Crusted Chicken
- Regular price
- $ 13.95
- Regular price
-
- Sale price
- $ 13.95
- Unit price
- per
-
Jamaican Jerk Bowl with Grilled Pineapple Salad & Orange Honey Vinaigrette - with Chicken
- Regular price
- $ 11.95
- Regular price
-
- Sale price
- $ 11.95
- Unit price
- per
-
Jamaican Jerk Bowl with Grilled Pineapple Salad & Orange Honey Vinaigrette - with Wild-Caught Shrimp
- Regular price
- $ 13.95
- Regular price
-
- Sale price
- $ 13.95
- Unit price
- per
-
Protein Add-On: Chicken Breast (1 count)
- Regular price
- $ 4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $ 4.99
- Unit price
- per
-
Protein Add-On: Wild-Caught Salmon Fillet (1 count)
- Regular price
- $ 8.99
- Regular price
-
- Sale price
- $ 8.99
- Unit price
- per
-
Protein Add-On: Wild-Caught Shrimp (8 count)
- Regular price
- $ 4.99
- Regular price
-
- Sale price
- $ 4.99
- Unit price
- per
-
Raw Chocolate Mousse with Ganache Topping
- Regular price
- $ 4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $ 4.50
- Unit price
- per
-
Dodah’s Kitchen Vegan Seafood Mac N’ Cheese
- Regular price
- $ 6.99
- Regular price
-
- Sale price
- $ 6.99
- Unit price
- per
-
Dodah’s Kitchen Vegan Lasagna
- Regular price
- $ 6.99
- Regular price
-
- Sale price
- $ 6.99
- Unit price
- per
-
Dodah’s Kitchen Lemon Cake
- Regular price
- $ 5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $ 5.75
- Unit price
- per
-
Dodah’s Kitchen Carrot Cake
- Regular price
- $ 5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $ 5.75
- Unit price
- per
-
Dodah’s Kitchen Strawberry Cheesecake
- Regular price
- $ 5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $ 5.75
- Unit price
- per
-
Dodah’s Kitchen Blueberry Cheesecake
- Regular price
- $ 5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $ 5.75
- Unit price
- per
-
Lovell's 31 Gourmet Bread Pudding: Banana Cream
- Regular price
- $ 7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $ 7.25
- Unit price
- per
-
Lovell's 31 Gourmet Bread Pudding: Maple Sweet Potato
- Regular price
- $ 7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $ 7.25
- Unit price
- per
-
Lovell's 31 Gourmet Bread Pudding: Harvest Fruit
- Regular price
- $ 7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $ 7.25
- Unit price
- per
-
Lovell's 31 Gourmet Bread Pudding: Apple Pie
- Regular price
- $ 7.25
- Regular price
-
- Sale price
- $ 7.25
- Unit price
- per